subota 20.06.2020.
23:58

Teška utakmica Atletiko Madrida.

EPA-EFE/VICTOR LERENA

Ekipa Atletiko Madrida je na jedvite jade uspela da savlada Valjadolid na svom Vanda Metropolitano stadionu rezultatom 1:0, a da lopta čak nije ni zatresla mrežu. Ipak, dovoljno je bilo da pređe gol-liniju koji milimetar.

Nisu gosti bili toliko bezazleni u prvom poluvremenu, pokušavali su preko Rubija i Fernandeša, ali je Oblak bio odličan dokazavši da je jedan od najboljih na svetu.

Sa druge strane, Alvaro Morata i Žoao Feliks su pokušavali, ali ništa značajnije nisu uradili.

Mirisalo je na gol u mreži kluba koji je kupio legendarni Ronaldo kako se meč približavao kraju. Prvo je Košti poništen gol zbog ofsajda, a potom je i Parti uputio fantastičan udarac koji je odbranio golman gostiju.

I onda 82. minut, Vitolo najbolji nakon kornera, poslao je loptu ka golu, ona je prešla gol liniju taman toliko da se na semaforu promeni rezultat.