Možda čudno zvuči, ali utisak je da je Real debelo oštećen na "Bernabeu"!

• Autor: Nikola Miloradović

• 06. januar 2019.

• 20:47

"Los Blankosi" su doživeli poraz od Real Sosijedada, ali je sve moglo da bude drugačije.

Možda čudno zvuči, ali utisak je da je Real debelo oštećen na
Ekipa iz San Sebastijana slavila je na "Santijago Bernabeu" sa 2:0, golove su postligli u trećem i 83. minutu, strelci su bili Vilijan Žoze iz penala i Ruben Pardo.

Real je bio bolji rival, ali je Madriđanima nedostajalo kreativnosti pri završnom pasu, ali i koncentracije u samoj završnici.

Jedan od najboljih bio je bez sumnje mladi Vinisijus Žunior, koji je dobio šansu od starta.

Brazilac je imao nekoliko dobrih prilika, a posebno je pažnju privukla situacija iz 65. minuta, kada je pao u kaznenom prostoru Sosijedada, nakon duela sa golmanom Rulijem.

Glavni arbitar Montero je odlučio da ne dosudi penal u korist Madriđana, koji su naravno oštro protestovali, ali se sudija nije odlučio ni za VAR.

Na usporenom snimku se vidi da je Vinisijus stigao do lopte pre Rulija, kao i da je bilo kontakta sa argentinskim golmanom, pa je opšti utisak da je Real oštećen.

Uglavom se govorilo u sumnjivim sudijskim odlukama u korist Reala, ovoga puta sudija je doneo odluku u korist rivala aktuelnog prvaka Evrope.

Čitavu situaciju pogledaje OVDE i procenite sami.