15:14

I pored odlične partije u Kupu i pobedonosnog pogotka za Lokomotivu pre nekoliko dana, Petra Škuletića nije bilo danas na terenu u duelu sa CSKA.

pfc-cska.com

Od trojice srpskih internacionalaca, danas smo tokom meča između CSKA i Lokomotive imali priliku da na delu vidimo njih dvojicu - Zorana ''Bambija'' Tošića u ekipi CSKA i Nemanju Pejčinovića, štopera Lokomotive.

Nažalost, napadač gostiju Petar Škuletić je svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve.

To je bila prva utakmica, ujedno i derbi 10. kola ruske Premijer lige, a na kraju pobednika nije bilo, završeno je rezultatom 1-1.

Oba pogotka postignuta su sa bele tačke. Prvo su domaći, u 16. minutu iznudili jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Dumbija, ali su gosti na isti način uzvratili samo pet minuta kasnije, kada je napadač Nijase pogodio za konačnih 1-1.

U poslednjih desetak minuta meča, Lokomotiva je imala fudbalera manje na terenu, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen štoper Vedran Ćorluka.

Golove možete da vidite u priloženom snimku.