Produžili su uspešnu seriju bez poraza.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Po poluvreme svakoj ekipi u zvaničnom 23. kolu Lige 1, Nim - Monpelje 1:1.

Prvi susret ove sezone je ubedljivo dobio gostujući Monpelje sa 3:0

Domaćin Nim je dosta bolje "otvorio" meč u stigao do vođstva već u 2. minutu utakmice.
Posle kornera najbolje se snašao štoper Loik Landre i pogodio za vođstvo. 1:0!

Ovo je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena, posle vodećeg gola Nima nije ni bilo nekih većih šansi u ovom delu igre.

Drugo poluvreme počinje mnogo aktivnijom igrom na obe strane.

U 63. minutu Landre je mogao do svog drugog pogotka, ali je sudija poništio gol zbog opravdanog ofsajda.

To koriste gosti iz Monpeljea, koji poravnavaju rezultatom u 73. minutu golom Andi Delora!
Francuz je iskoristio sjajnu asistenciju Gaetana Labordea i kratkim lob-udarcom matirao golmana domaćih. 1:1!

Do kraja meča nije bilo promene rezultata te su obe ekipe podelile po bod.

Nim ostaje na 11. poziciji sa osvojenih 30 bodova dok se Monpelje penje na mesto broj pet sa šest bodova više.

U gostujućem timu Petar Škuletić je ušao kao zamena u 58. minutu dok je mladi Mihailo Ristić dobio priliku tek od 89. minuta.