Mojes: "Nije mi jasno kako nismo pobedili"

• Autor: Aleksandar Čolić

• 09. februar 2014.

• 20:23

Menadžer Junajteda je razumljivo bio veoma razočaran nakon što je njegova ekipa u poslednjem minutu ispustila pobedu.

Golom Darena Benta u nadoknadi vremena Mančester Junajted je iz duela sa Fulamom izašao samo sa jednim osvojenim bodom.

Ekipa Dejvida Mojesa je gubila 0-1 tokom gotovo celog meča, ali su dva pogotka za 80 sekundi donela prednost Junajtedu od 2-1.

Ipak, trenutak nepažnje u završnici meča košta je domaćina pobede. Menadžer Junajteda je nakon meča dao svoje viđenje utakmice.

Bili smo dominantni tokom celog meča. Broj napada, pokušaja i prilika koje smo stvorili je neverovatan. Nije mi jasno kako nismo uspeli da trijumfujemo,“ zbunjen je bio Mojes.

Ipak, golovi su ti koji se računaju. Morate da budete uporni u svojim pokušajima da postignete pogodak. Igrači su to i radili, ali jednostavno nismo mogli do gola,“ izjavio je Škot.

Loše smo odreagovali u odbrani. Imali smo priliku da izbacimo loptu daleko od našeg šesnaesterca, ali nismo uspeli i to nas je koštalo pobede,“ rekao je trener Junajteda.

Mojes ogičledno aludira na trenutak pre drugog gola Fulama, kada je Nemanja Vidić udario loptu glavom, ali kratko i pravo u noge igrača gostiju. U nastavku akcije, Bent je postigao pogodak za konačnih 2-2.