Moćnom Bajernu "dupla kruna"! Sad napad na LŠ!

21:57

Bajern završio posao sa sezonom u Nemačkoj, ostaje Liga šampiona.

EPA-EFE/Stuart Franklin /

Završena je i sezona u Nemačkoj apsolutnom dominacijom Bajerna, iako nije izgledalo tako na početku ove sezone.

Bavarci su danas u finalu Kupa Nemačke uspeli da savladaju Bajer iz Leverkuzena sa 2:4 na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

Već posle pola sata se praktično znalo ko će voditi glavnu reč i ko će biti apsolutni favorit da podigne trofej.

Počelo je fantastičnim golom Davida Alabe u 16. minutu utakmice iz slobodnog udarca, a osam minuta kasnije fantastična akcija koja je išla preko Kimiha, dodao je do Gnabrija koji rutinski pogađa za 2:0.

Igrao se 59. minut kada je Bajern stigao i do 3:0 na neverovatan način.

Manuel Nojer je ispucao loptu daleko od svog gola, pronašao je Levandovskog koji odmah šutira, golman Hradecki se obrukao, 3:0.

Jedno od stvari što je ekipa Leverkuzena uspela da odradi do kraja jeste gol Svena Bendera nakon kornera, a Bajern je uspeo da postigne još jedan do kraja utakmice.

Učinio je to ponovo Robert Levandovski, čisto da stavi do znanja svima nama ko je kralj strelaca.

Završilo se golom Leverkuzena, par sekundi pre kraja utakmice, postigao ga je Haverc iz penala.