MLS - Paunu ne ide u novoj sezoni, još jedan poraz Čikaga

subota 17.03.2018.
21:50

Dve utakmice, dva poraza ekipe Veljka Paunovića na startu nove sezone u MLS ligi.

EPA/TANNEN MAURY

Posle dramatičnog premijernog duela sa Sporting Kanzas Sitijem (3:4), ekipa Čikago Fajra večeras je odigrala svoju drugu utakmicu u novoj sezoni MLS lige.

Paunovićev tim je ponovo poražen, ovog puta na gostovanju ekipi Minesote rezultatom 2:1.

Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu. Minesota je povela u 56. minutu golom Ibsona, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Kolijer. Ali, nije se dugo čekalo ni na drugi gol domaćih, a postigao ga je Nikolson u 66. minutu za konačnih 2:1.

U ekipi Čikaga ponovo je Aleksandar Katai bio starter, a zamenjen je u 73. minutu. Svih 90 minuta nedostajao im je Bastijan Švajnštajger koji nije bio u protokolu za ovu utakmicu.