16:24

Legenda Čelsija sa dva gola donela pobedu Njujork Sitiju protiv DC Junajteda.

Beta/AP Photo/Craig Ruttle

Frenk Lampard je glavni junak drame koja se u ranim jutarnjim časovima po našem vremenu odigrala na Jenki stadionu u 'Velikoj jabuci'.

Njujork Siti je savladao DiSi Junajted iz Vašngtona rezultatom 3:2, a pobednosni gol delo je bivšeg engleskog reprezentativca.

Igrao se treći minut sudijske nadonakde kada je popularni Lamps rešio pitanje pobednika, a pogotku je prethodio njegov sjajan "lažnjak".

Zanimljivo, gosti su poveli preko Ganjanina Sama desetak minuta pred odlazak na veliki odmor, a rezultat se nije menjao sve do 80. minuta meča. Tada je David Vilja poravnao rezultat, zatim pet minuta kasnije asistirao Lampardu za preokret, da bi u prvom minutu nadokande rezervista Nigl vratio meč u egal.

I kada su svi pomislili da će doći do podele plena, na scenu stupa Frenk Lampard.