20:26

Aleksandar Mitrović bio je danas jedini strelac za Njukasl u pobedi protiv Vulverhemptona.

nufc.co.uk
nufc.co.uk

"Svrake" su se vratile na čelo tabele nakon pobede protiv Vulvsa u gostima od 1:0, a jedini strelac na meču bio je srpski internacionalac Aleksandar Mitrović.

Srbin je konačno prekinuo niz bez pogotka za Njukasl još od kraja oktobra kada je postigao dva gola Prestonu, a moramo napomenuti da je imao problema sa povredom zbog koje je propustio jedan deo mečeva od tada.

Njukasl Rafe Beniteza danas nije igrao najbolje, uputili su svega dva udarca ka okviru gola domaćina, ali je to bilo dovoljno na kraju za veliku pobedu i povratak na mesto na čelu tabele.

Srbin je odigrao samo prvo poluvreme, Rafa se uplašio da ne dobije crveni karton do kraja utakmice, pošto je malo falilo da se to desi u prvom poluvremenu.

Još 16 kola je ostalo da se igra do kraja Čempionšipa za Njukasl, videćemo da li će uspeti da se vrate u Premijer ligu. Ako ovako nastave, nema sumnje da će se to desiti...

Jedini gol na meču možete pogledati OVDE.