Mitar ponovo rešeta!

• 29. oktobar 2014.

• 22:05

Vesti kakve smo priželjkivali stižu večeras iz Belgije, gde je reprezentativni napadač Srbije Aleksandar Mitrović ponovo ''podesio svoje nišanske sprave''.

Posle nekoliko neefikasnih partija, sve glasnijih kritika belgijskih medija i selidbe na klupu proteklog vikenda protiv Standarda, Aleksandar Mitrović je večeras ponovo potvrdio da Anderleht od njega boljeg napadača nema.

Aktuelni šampion Belgije večeras gostuje Kortrajku i nalazi se na pragu pobede. Vodeći gol za goste je u prvom poluvremenu postigao Defur iz jedanaesterca, da bi prednost duplirao Mitrović u 61. minutu meča.

Devet minuta kasnije, domaći su smanjili na 2-1 golom Dirka, pa se ipak ušlo u neizvesnu završnicu.

A u samom finišu još dva gola. Prvo je Klještan u 89. minutu potvrdio pobedu Anderlehta, da bi u nadoknadi vremena naš internacionalac Pavlović postavio konačnih 2-3.

U ekipi Kortrajka je od prvog minuta igrao i bivši napadač Voždovca Adam Marušić.