Mitar ''otresao'' čuvara, pa poslao projektil u mrežu, navijači Njukasla već žale što je otišao...

subota 04.08.2018.
18:47

Današnjom partijom Aleksandar Mitrović najavio još jednu sjajnu sezonu u dresu Fulama, ovog puta u Premijer ligi.

fulhamfc.com

Preneli smo već, Fulam je danas odigrao prijateljsku utakmicu protiv Selte iz Viga, završeno je bez pobednika, 2:2, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je zaslužan za oba gola ekipe Slaviše Jokanovića.

Već u drugom minutu je doveo Fulam u vođstvo, da bi u 16. minutu upisao i asistenciju Abubakaru Kamari.

Taj pogodak možete i da vidite u prilogu, bio je to snažan i precizan udarac sa nekih 17 metara od protivničkog gola.

Za to vreme, Mitrovićev dosadašnji klub, Njukasl, nastavlja da beleži slabe rezultate na pripremama, uz neefikasnu igru.

Posle 0:0 sa Portom, Njukasl je izgubio od Brage sa 4:0, a danas i od nemačkog Augsburga - 1:0. Zato i ne čudi što se na Tviteru već mogu naći reakcije navijača Njukasla koji žale zbog odlaska Aleksandra Mitrovića...