Mitar opet razgalio navijače Fulama, ali ima i jedna loša vest za njih

subota 09.11.2019.
17:45

Posle dve utakmice bez postignutog gola, srpski reprezentativac ponovo je ''on fire''.

EPA-EFE/PETER POWELL

Danas se igraju utakmice 16. kola engleskog Čempionšipa, a ekipa Fulama bila je gost Birmingema.

U prethodna dva kola, Mitrović i drugovi nisu uspeli da postignu nijedan gol (Midlsbro 0:0 i Hal 0:3), a taj post je danas prekinuo upravo srpski reprezentativac i najbolji strelac Fulama i Čempionšipa od početka sezone.

Svoj 12. pogodak ove sezone u Čempionšipu popularni Mitar je postigao u 51. minutu večerašnjeg meča, na asistenciju Kristija, za vođstvo Fulama od 1:0, što je na kraju bio i konačan rezultat ovog meča.

Loša vest je da je Mitrović u poslednjim trenucima prvog poluvremena zaradio žuti karton zbog kojeg će morati da propusti sledeću utakmicu protiv Kvins Park Rendžersa.

Posle današnjeg trijumfa, Fulam se nalazi na šestom mestu na tabeli, sa 26 osvojenih bodova.