subota 04.08.2018.
17:53

U poslednjoj proveri Fulama pred početak Premijer lige, reprezentativac Srbije pokazao da je spreman za velika dela.

fulhamfc.com

Fudbaleri Fulama danas su odigrali poslednju pripremnu utakmicu pred početak takmičenja u Premijer ligi.

Uspela je ekipa Slaviše Jokanovića da remizira sa Seltom 2:2, a u centru pažnje bio je Aleksandar Mitrović.

Napadač koji je nedavno otkupljen od strane londonskog kluba postigao je pogodak već u drugom minutu meča, da bi već u 16. upisao i asistenciju ka saigraču Abubakaru Kamari.

Sve što je bilo zanimljivo desilo se u prvom delu meča, pošto su Španci golovima Denisa Ekerta u šestom i Gustava Kabrala u 41. minutu uspeli da izjednače.

Rezultat i igra mogu da raduju Jokanovića koji sa pravom očekuje da Mitrović bude jedan od najboljih pojedinaca Fulama u Premijer ligi.