subota 03.03.2018.
18:03

Ekipa Slaviše Jokanovića u sjajnoj formi.

fulhamfc.com

Fudbaleri Fulama i deveti put zaredom su ostali neporaženi, sada su slavili na gostovanju ekipi Derbija sa 1:2 (0:2).

Poveli su gosti iz Londona već u desetom minutu, strelac je bio fantastični Aleksandar Mitrović.

Bio je to njegov četvrti start u novim bojama, treći gol i to na trećem uzastopnom susretu.

Srpski napadač je dobro odreagovao posle dubinske lopte Johansena, OVDE možete videti kako je doneo prednost ekipi sa "Krejven Kotidža".

Samo 12 minuta kasnije, gosti su došli i do drugog gola.

Johansen je proigrao Sesenjona, a fantastični 17-godišnji fudbaler Fulama udarcem u dalji ugao vara golmana "Ovnova" i donosi dva gola prednosti svojoj ekipi.

Bio je to njegov deveti gol u 2018. godini, a sa tim učinkom je najbolji strelac u engleskom fudbalu u tekućoj godini, zajedno sa Kunom Aguerom.

U drugom poluvremenu je Derbi bio nešto bolji rival, a u potpunosti su se vratili u 68. minutu, kada je mrežu Betinelija zatresao Hadlston.

Ipak, uspeli su fudbaleri Fulama da odole do kraja susreta, rezultat je ostao nepromenjen, pa je tako ekipa Slaviše Jokanovića došla do sedmog trijumfa na poslednjih devet mečeva.

Upravo su Derbi zamenili na četvrtom mestu na tabeli, imaju 62 boda, dva više od današnjeg rivala.