Mirisalo na poraz, ali je Bejl spasio Real!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 01. septembar 2019.

• 22:51

Geret Bejl junak Reala, spasio ih novog poraza.

Real Madrid je danas imao velikih problema od samog starta na utakmici protiv Viljareala.

Gosti nisu imali čak ni posed lopte u prvom poluvremenu, krenuli su sa dva napadača (Luka Jović i Karim Benzema), što im nije donelo povoljan rezultat.

Umesto toga, odmah su primili gol i to već u 12. minutu, Moreno je uspeo da zatrese mrežu golmana Kurtoe nakon kontre i nakon odbijene lopte od strane belgijskog golmana.

U nastavku jedna šansa za Luku Jovića koji se dobro izborio za poziciju, mogao možda da uposli i Benzemu, ali se odlučio da šutira i to pored gola.

Pred sam kraj prvog dela igre Benzema je opalio sa ivice kaznenog prostora i pogodio stativu.

U smiraj prvog dela igre, gol u mreži "podmornice", akcija je bila fenomenalna. Karvahal je dobio loptu od Luke Jovića koji je zapanjio svet svojim dodavanjem, potom je desni bek Madriđana uposlio Bejla koji je bio sam i nije mu bilo teško da pogodi - 1:1.

Ipak, u nastavku iznenađenje, ponovo. Real Madrid je primio još jedan gol, Gomez je uspeo da ga postigne u 74. minutu, baš kad mu vreme nije bilo po "kraljeve".

Mirisalo je na prvi poraz Real Madrida, ali je onda ponovo na scenu stupio Geret Bejl i sve oduševio svojim novim golom. On je dobio loptu od Modrića, izborio se za udarac i pogodio je po zemlji za 2:2.

Neverovatna situacija na samom kraju, Geret Bejl je morao napolje zbog crvenog kartona, tačnije, zbog dva žuta.

Prvi je dobio u 3. minutu nadoknade, drugi dva minuta kasnije.