• 29. januar 2012.

• 22:40

"Rosoneri" zatvorili 20. kolo ubedljivom pobedom protiv Kaljarija i ostali na -1 u odnosu na Juve.

Kaljari je praktično bio bezopasan, od početka meča se postavljalo samo pitanje sa koliko će lopti u mreži Agaci napustiti Lombardiju.

Sarde je načeo Ibrahimović posle pola sata iz slobodnog udarca. Precizan šut, neuhvatljiv za golmana Kaljarija, 1:0.

Bio je to početak kraja za Kaljari, nakon akcije Meksesa i Ibre, Noćerino je nastavio svoju sjajnu golgetersku seriju u 38. minutu, 2:0.

U drugom poluvremenu Milan je čuvao snagu za gostovanje u Rimu sredinom nedelje, a konačnih 3:0 je postavio Ambrozini petnaestak minuta pre kraja.

Milan je tako ostao drugi, imaju bod manje od prvoplasiranog Juventusa, pet više od Udinezea, pa ćemo do kraja izgleda gledati trku za titulu udvoje.

szólj hozzá: MILAN V CAGLIARI 3:0 ALL GOALS