Milan jedva do pobede!

• 08. januar 2017.

• 20:01

Umalo još jedno razočaranje za navijače Milana, ali finiš meča sada je pripao ''Rosonerima''.

Posle razočaravajućih 0:0 protiv Atalante na ''San Siru'' u prošlom kolu, malo je nedostajalo da se isti ishod ponovi i večeras na istom mestu protiv Kaljarija, ali ovoga puta je ekipa Milana uspela da dođe do pogotka u finišu za konačnih 1:0!

U meču 19. kola Serije A, Milan je do trijumfa došao pogotkom Karlosa Bake u 88. minutu meča, iskosa sa desne strane, a na asistenciju Đanluke Lapadule posle gužve u ''srcu'' šesnaesterca Kaljarija.

Nisu ''Rosoneri'' imali previše prilika za gol tokom meča, pa mogu da budu prezadovoljni ovom minimalnom pobedom, pogotovo što je na drugoj strani gostima poništen gol Isle, sredinom drugog poluvremena.

Milanu je ovo jedanaesta pobeda od početka sezone, sada ima 36 bodova na petom mestu, ali i utakmicom manje u odnosu na Romu, Napoli i Lacio, koji zauzimaju pozicije od drugog do četvrtog mesta.

Ekipi sa Sardinije ovo je deseti poraz, treći u poslednje četiri utakmice.

Gol odluke možete da pogledate OVDE, a izveštaj sa današnjih popodnevnih mečeva na OVOM LINKU.

Večerašnji program završiće se utakmicom između Juventusa i Bolonje od 20:45h.