• Autor: Lazar Mitrović

• 05. avgust 2015.

• 20:15

Totenhem pobedio 'Rosonere' i osvojio treće mesto na "Audi Kupu".

Nakon poraza od Bajerna iz Minhena u polufinalu ovog turnira pogledajte ovde, fudbaleri Milana su izgubili i meč za treće mesto od Totenhema rezultatom 2:0.

Golove za 'Pevce' su postigli Naser Čadli i Tom Kerol.

Naser Čadli je postigao prvi gol za svoj tim. Belgijski reprezetativac je sjajnim golom iz daljine savladao golmana Abijatija.

Za Milan su šanse propustili Alesandro Matri, ali je golman Totenhema ostao nesavladan. Sa druge strane Lamela je mogao da postigne gol za ekipu iz Londona.

U drugom poluvremenu šansu za gol je imao Karlos Baka, ali nije uspeo da savlada Iga Lorisa koji je između stativa stao u drugom poluvremenu.

Drugi gol za englesku ekipu postigao je Tom Kerol na asistenciju danas odličnog Kirana Tripijera, fudbalera koji je ovog leta stigao na 'Vajt Hart Lejn'.

Ovaj poraz mogao bi fudbalerima totenhema da da samopouzdanje pred početak Premijer lige, dok će naš trener morati još malo da sklopi kockice pred početak Serije A.