Mihi lekcija, Jovetić svirao kraj na "Meaci"!

• Autor: Vladimir Stojanović

• 23. avgust 2015.

• 22:42

U danu kada su pali Juventus, Napoli i Milan, "Jo-Jo" brži od sudije, Inter slavio u nadoknadi!

Mihi lekcija, Jovetić svirao kraj na
Siniša Mihajlović se loše proveo na debiju na klupi Milana u Seriji A.

Bivši klub, Fiorentina nije imala milosti za srpskog trenera, od početka je odbrana "Rosonera" bila neiskusna, u par navrata je Dijego Lopez vadio kestenje iz vatre.

Onda je mladi Mario Eli dobio crveni karton, a iz slobodnjaka je Markos Alonso predivnim golom doveo "Ljubičaste" do prednosti.

Taj gol možete videti ovde.

To je bio početak kraja za Milan, na startu drugog dela, Romanjoli ruši Iličića, Slovenac je precizan, 2:0.

Badelj

Inter je imao par šansi u prvom poluvremenu protiv defanzivne Atalante, dosta su se mučili, a u poslednjih 20 minuta gosti ostaju sa desetoricom, dupli žuti za Karmonu.

Na kraju u 93. minutu, Stevan Jovetić posle nekoliko dobrih odbrana golmana Sportijela uspeva da pogodi mrežu komšija iz Bergama i da donese pobedu Interu.

Sjajan gol Jovetića možete videti ovde.

Napoli je na "Mapei" stadionu poveo već u trećem minutu protiv Sasuola, Hamšik je najavio dobru sezonu, ali je Floro Flores protiv svog kluba iz rodnog grada postigao gol i poravnao rezultat. U finišu, Emilijani slave, Sansone posle akcije Fanćinelija postavlja konačnih 2:1!

Sampdorija je zgromila Karpi za poluvreme, dali su pet golova u prvom delu, strelci po dva puta Eder i Mjuriel, jednom Fernando, istorijski gol za goste u prvom meču u Seriji A postigao je Lazari. Ali, sve je bilo rešeno posle prvog poluvremena, iako je Karpi postigao još jedan gol u nastavku preko debitanta Matosa.

I drugi apsolutni novajlija u Seriji A je izgubio, Frozinone je poveo protiv Torina golom Sodima, ali su "Bikovi" okrenuli u nastavku. Prvo je Fabio Kvaljarela matirao Lealija, da bi Baseli doveo goste do prednosti. Za to im je bilo potrebno pet minuta.

Palermo je dva puta pogađao prečku protiv Đenove, prvo Rigoni, pa odlični Franko Vaskez su pretili Lamani, na kraju je El Katuri u 92. minutu postigao gol pa su bodovi ostali na Siciliji!

Empoli će imati tešku sezonu posle odlaska trenera Sarija i nekolicine igrača. Poveli su golom Saponare protiv Kjeva da bi Međorini, Valter Birsa i iskusni Paloski učinili da "Magarci" polete i odnesu bodove u Veronu.

U prvom meču dana senzacija u Torinu gde je Udineze savladao šampiona sa 1:0.

Juče je Roma remizirala u Veroni, bilo je 1:1, a Lacio je sa 2:0 savladao Bolonju.