Miha u čudu, Atalanta ponizila Bolonju u prvih 15 minuta!

četvrtak 04.04.2019.
22:53

Siniša Mihajlović je bio prilično nezadovoljan izdanjem svog tima.

Epa/Stefano Lancia

Bolonja je nakon tri uzastopne pobede doživela poraz i sada se ponovo nalazi u zoni ispadanja.

Danas su gostovali Atalanti koja je bez velikih problema uspela da slavi najviše zahvaljujući neverovatnih prvih 15 minuta utakmice kada su postigli četiri gola što je prvi put nakon 1932. godine kada je Juventus igrao protiv Rome i kada je učinio isto u prvih 15 minuta utakmice.

Atalanta je, ujedno, sva četiri gola postigla u tih prvih 15 minuta, gosti su bili bolji u drugom poluvremenu, ali nije vredelo, postigli su svega jedan gol i to iz slobodnog udarca.

Iličić je sa dva gola otvorio utakmicu, pogodio je u 3. i 5. minutu, da bi u 9. Hatebur povisio na ogromnih 3:0. Već u 15. minutu Duvan Zapata postiže gol za 4:0.

Atalanta staje nakon toga, gosti pokušavaju da stignu do gola, a uspeli su tek u 54. minutu preko Orsolinija koji pogađa iz slobodnog udarca.