• 25. septembar 2016.

• 14:24

Torino proigrao, "Vučica" u nevolji, konkurenti sad već odmakli. Rimljanima došao glave njihov igrač...

Torino je nevolje u prethodnim kolima naplatio Romi u prvom meču dana u Seriji A.

Podsetimo, Mihajlovićev tim je propustio šansu da odnese bod iz Milana, na "Marasiju", pa i protiv Empolija nisu imali sreće, u Peskari su osvojili bod iako su imali devet igrača.

Ceh je platila Roma.

Oporavljeni Beloti, bez sumnje prvi izbor srpskog trenera u napadu je posle desetak minuta načeo Rimljane.

Raspoloženi Jago Falke koji je danas rasturio bivši klub je šutirao posle odbijene lopte i centaršuta Beloti na pravom mestu, 1:0 za "Bikove".

Do poluvremena još nekoliko promašaja raspoloženog domaćina, mogli su sve da reše.

U nastavku Jago Falke pogađa sa penala pošto je Perez, doskorašnji igrač Torina srušio Belotija. Usledio je penal za Romu, Toti vara Džoa Harta i donosi nadu "Vučici", ovo je 250. gol za rimsku ikonu u Seriji A.

Ali, kao da su bili osuđeni na neuspeh, Španac Falke u 65. minutu uspeva da dotuče ekipu koja ga je pozajmila letos, Beloti je asistirao, sve je počelo od greške Džeka, drugi gol Falkea, ispostavilo se i konačan rezultat, 3;1 za Granatu.

Kriza Rome, na tri gostovanja, uzeli su svega bod, i sada već zaostaju pet bodova za liderom Juventusom. Torino je pobedom, makar privremeno skočio na osmo mesto.

Podsetimo, juče je Juventus odneo bodove iz Palerma, bio je dovoljan "minimalac", dok je Napoli sa 2:0 slavio protiv Kjeva.