• Autor: Milovan Longinov

• 06. januar 2018.

• 14:26

Važna pobeda "bikova".

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu ekipu Bolonje rezultatom 2:0 (1:0) u 20. kolu Serije A.

Efekat smene trenera je učinio svoje, pod vođstvom Valtera Macarija, Torino je došao do važne pobede golovima De Silvestrija i Nijanga.

Torino je poveo u finišu prvog dela igre, Berenger je asistent, a De Silvestri pogađa za 1:0.

Na startu drugog poluvremena, Bolonja je imala veliku šansu da se vrati u meč, ali je Sirigu zaustavio udarac Pulgara sa bele tačke.

Torino je ubrzo kaznio to, u 53. minutu Falke je proigrao Nijanga, a ovaj pogodio na 2:0.

U finišu utakmice, Falke je sada pogodio, prošao je kroz sredinu i preciznim udarcem sa 16 metara postavio konačnih 3:0.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić je čitav meč presedeo na klupi.

Torino je sada deveti na tabeli sa 28 bodova, dok je Bolonja 12. sa četiri manje.