Mesi, Mesi, MESI! Barsa opet ispred Reala, a Ronaldu se ni ovo neće svideti!

• 09. novembar 2019.

• 22:58

Veče na Kamp Nou u znaku argentinskog čarobnjaka.

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 13. kolašpanske Primere, Barselona je pred svojim navijačima ubedljivo savladala Seltu sa 4:1 i ponovo je na vrhu tabele, doduše sa istim brojem bodova kao i Real Madrid.

Leo Mesi je obeležio utakmicu svojim najnovijim het-trikom, ukupno 34. u Primeri, po čemu se izjednačio sa Kristijanom Ronaldom iu nastavku sezone će imati priliku da dodatno podigne ovu lestvicu.

Barsa je na vodeći gol čekala do 23. minuta, kada je jedan igrač gostiju igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Mesi je bio precizan sa bele tačke - 1:0.

A samo tri minuta pošto je počelo drugo poluvreme, Mesi je stigao do het-trika i praktično rešio pitanje pobednika. I ponovo iz majstorski izvedenog slobodnog udarca - 3:1!