13:57

Pa ovo nije realno!

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Fudbaleri Real Sosijedada i Betisa danas su odigrali verovatno meč sezone u Primeri.

Krajnji rezultat na semaforu bio je - 4:4, ali posle ludačkih preokreta, a sve je počelo već u šestom minutu kada je Sanabrija nastavio golgeterski niz i pogodio za vođstvo Betisa.

U narednih 20 minuta, Sosijedad je režirao prvi preokret, u 13. pogađa Vilijan Hose, a u 26. Ojarzabal za 2:1.

Vođstvo domaćih traje stotinak sekundi, pošto je potom Fedal iskoristio asistenciju Guadrada za 2:2 i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Već u prvom minutu drugog dela igre, Betis pravi novi preokret, strelac je Hoakin na novu asistenciju Guadrada.

Deset minuta kasnije, Ćabi Prijeto je izjednačio na 3:3 o tada je došlo do pada, barem što se tiče golova, ali opet dolazi ludačka završnica.

Serhio Leon je doneo novu prednost Betisu u 84. minutu, a već u 86. Ljorente je postavio konačnih 4:4 za kraj najbolje utakmice ove sezone!