utorak 30.07.2019.
20:57

Fudbaleri Mančester junajteda nastavili su uspešan niz na pripremama za novu sezonu.

EPA-EFE/Audun Braastad

Dobro teku pripreme "Đavola" za nastupajuću sezonu, nakon Perta, Lidsa, Intera i Totenhema, slavili su i protiv norveškog Kristijansunda rezultatom 0:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, najbolje prilike imali su Lingard i Mektominaj, prvom je golman protivničke ekipe zaustavio šut, dok je potonji pogodio stativu.

U nastavku sjajan šut Rašforda, koji je golman Kristijansunda nekako uspeo da ukroti, usledile su brojne izmene, da bi pitanje pobednika bilo rešeneo tek u sudijskoj nadoknadi.

Junajted je dobio jedanaesterac, precizno ga je izveo Huan Mata.

Inače, Solskjerov stariji sin Noa je presedeo čitav meč na klupi Kristijansunda, dok je najmlađi član porodice pratio meč uz svog oca na klupi "Đavola".

Nemanja Matić je počeo meč u Oslu, izašao je u 60. minutu, kada ga je zamenio Pogba.

Mančester junajted: De Hea (Romero), Van-Bisaka, Lindelof (Grinvud), Džouns (Tuanzebe), Šo, Matić (Pogba), Mektominaj (Roho), Džejms (Fred), Lingard (Čong), Marsijal (Dalot), Rašford (Pereira)