Marsej ne zna za neuspeh, Lion ga prati u stopu

• 16. septembar 2012.

• 23:14

Vodeći tandem francuskog šampionata nastavio je sa uspesima i u petom kolu Lige 1.

Vodeći Marsej i posle petog kola ima sve pobede. Najnoviju je zabeležio na gostovanju Nansiju rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Aju u 53. minutu.

Siguran je bio i drugoplasirani Lion, koji je na svom terenu bio bolji od Ažaksjoa rezultatom 2:0. Dejan Lovren  je u 25. minutu postigao vodeći gol, a konačan rezultat postavio je Lisandro Lopez, petnaestak minuta pre kraja.

Pored ova dva, večeras je odigran još jedan meč petog kola, a Lorijen je kao gost savladao ekipu Rena sa 2:1. Utakmica je obilovala isključenjima, Baka i Udard su isključeni u redovima gostiju, ali je Lorijen u prvom poluvremenu preko Traorea stekao dva gola prednosti.

U nastavku, Pitrojpa smanjuje na 2:1 u 72. minutu, sedam minuta kasnije crveni karton dobija i Dijara u redovima domaćih, koji do kraja ne uspevaju da izvuku bar bod.