Marsej nastavio seriju pobeda

• 29. januar 2012.

• 22:55

Fudbaleri Marseja i večeras su potvrdili da se nalaze u odličnoj formi. Na gostovanju u Renu ostvarili su i četvrtu pobedu u nizu i sve su bliže vodećim ekipama na tabeli.

U poslednjoj utakmici 21. kola šampionata Francuske, Ren je na svom terenu poražen od Marseja rezultatom 2:1.

Poveo je, ipak, domaći tim golom Dumbije u 14. minutu, a preokret je najavljen autogolom Opama u finišu prvog poluvremena.

Pobednik je odlučen u 77. minutu kada je Kejru postigao drugi gol za Marsej i tako odveo svoju ekipu na peto mesto na tabeli, na kome se pre ovog meča nalazio njihov večerašnji rival.

Posle 21. kola lider je i dalje PSŽ sa 46 bodova, ispred Monpeljea sa 43, Lila sa 39 i Liona sa 38 bodova.  Marsej na petom mestu sada ima 37 bodova, dva više od šestoplasiranog Rena.

szólj hozzá: RENNES vs MARSEILLE 1:2 GOALS