Marsej ispustio pobedu u finišu

Autor: Boban Filipović
nedelja 29.04.2018.
18:54

Ekipa Rudija Garsije nosi samo bod iz Anžea, propuštena je lepa prilika da se zauzme treće mesto na tabeli.

BETA/AP Photo/Sergei Grits

Remi Anžea i Olimpika iz Marseja najviše odgovora Monaku i Olimpiku iz Liona jer su i "lavovi" i kneževi" ostali ispred polufinaliste Lige Evrope u trci za mesta koje vode u Ligu šampiona naredne sezone na tri kola pre kraja.

Gosti iz najveće mediteranske luke su rano poveli, igrao se treći minut kada je Tovan iz penala pogodio za 0:1.

Olimpik je vodio do desetak minuta pre kraja, a onda Islmael Traore biva najviši u skoku posle jednog prekida, glavom donosi poravanje i ispostaviće se postavlja konačnih 1:1.

Sa po jedinim osvojenim bodom oba tima ostaju tamo gde su bila uoči utakmice, Olimpik Marselj na četvrtom, a Anže na 14. mestu na tabeli.