Marković "probio led"!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 10. januar 2015.

• 13:58

Lazar Marković je postigao svoj prvenac u Premijer ligi, Liverpul je njegovim golom došao do prednosti od 1:0 protiv Sanderlenda!

Marković
Srpski reprezentativac, Lazar Marković, konačno je postigao gol u Premijer ligi ove sezone, a to je učinio u 21. kolu ovog takmičenja u meču sa Sanderlendom.

Igrao se osmi minut meča, sudija je sjajno pustio prednost nakon faula nad Borinijev, lopta je došla do Markovića koji ju je povukao po desnoj strani, uposlio Borinija koji mu odigrava dupli pas, a Srbin je nakon odlične kontrole lopte poslao istu u mrežu za 0:1!

Imao je početkom meča i jedan napad nakon koga je pao u šesnaestercu, ali sudija je odlučio da nije bilo dovoljno kontakta da svira penal.

Odlično izdanje Lazara Markovića za sada, neka samo ovako nastavi!

Do kraja prvog poluvremena imao je i sjajan udarac, bio je to čuveni "škorpion".

Pored svega ovoga, Lazar Marković nije imao niti jedan pogrešan pas u prvom poluvremenu.