Arsenal je poveo protiv Hala na neregularan način.

Beta/AP Photo/Alastair Grant

Aleksis Sančez je doveo "Tobdžije" u vođstvo, ali je Čileanac zatresao mrežu rukom.

Sve je jasno kao dan, sudije su debelo oštetile 'Tigrove'.

Na poluvremenu je 1:0, Lazar Marković je u starter kod gostiju, Evandro čeka šansu sa klupe, videćemo da li će je dobiti u nastavku, a u prilogu pogledajte jedini gol u dosadašnjem toku utakmice.

18 Komentara

Phenomenal
Saturday, 11.02.2017
19:38

Kazne za sudije je trebalo uvesti odavno. Lepo ga posaljes u trecu ligu na 6 meseci da se otrezni pa onda opet ako zasluzuje nazad. Postoje kazne za trenere, za igrace, strucni stab, navijace, zasto ne bi i za sudije?

Adnan
17:54

Klasični Klatenburg,pomaže svim ekipama osim Junajtedu,kojeg je vec zavalio za 9 bodova ove sezone.

NIKE
19:46

Taj Klatenburg je dao dva nepostojeća crvena Chelseau protiv Fergijevog Uniteda 2012/13e i još priznao gol Čičarita iz 1,64 metarskog ofsajda i sve to napravio u jednom meču, to je vjerovatno najveća krađa u jednom meču od kako se igra Premiership, i to vam malo - znaš li ti da su zbog navlačenja za United FAa prozvali Fergijeva asoscijacija u čitavoj Engleskoj, a ti se našao buniti na suđenje, strašno:D

Adnan
20:13

Taj isti Klatenburg je na tom istom mecu ostetio Junajted vise puta te da je svirao pravedno izgubili bi sa 6 golova razlike.Nevjerovatno je kako imate obraza da se zalite na tu utakmicu,vjerovatno najkriminalnija utakmica koju je ikad ijedna ekipa odigrala u Premijer ligi.

Igors Stepanovs
16:24

Napucana ruka.Nije bilo namere,lupajte minuse koliko hocete ali da vidim ko bi sklonio ruku u milisekundi kad te lopta napuca.Jednostavno nemas vremena da reagujes.Pre toga takodje igra rukom igraca Hala u 16m.Dramite mnogo...

16:15

Ovo zaista više nema smisla šta rade sudije pa zar je moguće da se ovako prizna gol a da su umesto crvenog da žuti karton, bolje da ništa nije dao sramota neregularan gol i nepoštena kazna sramnosuđenje u korist arsenala sramotaaaaaaa

Lecter
15:30

I posle Klatenburg najbolji sudija,dobio cak i zvanicnu nagradu. Inace minut prije ovog gola nije svirao penal za Arsenal.

ness&asnl
15:26

Nije bilo namerno ali jeste dao rukom kada nije u idealnoj sansi pre toga uspeo nogom

15:25

Jedva čekam da čujem kako Venger ovo nije video...

Sir Alex
15:21

Užas. Užas, da se promaši ovako nešto očigledno. Pogotovo pomocni sudija koji je imao dobar ugao. I recimo da Hull ispadne zbog ovakvih sudijskih odluka. Strasno.

18:36

Nije nista promasio.Video je sudija linijski i u dogovoru s njim,Klatenburg je presudio da nije bilo namere.Isto ko i u situaciji pre toga(igranje igraca Hala rukom u 16)...

NIKE
15:19

Jasno igranje rukom nema šta, mada drago mi je što Arsenal vodi, da nekako Venger ostane, to nam je odmah 1 konkurent za titulu manje iduće sezone.

vojin denic
16:24

Nece da ostane videces dzabe njemu pobeda protiv tima sa dno tabele. Navijaci ga vise tamo ne trpe.

Матија Станковић
18:05

Koji ste to vi?

Kico14
15:17

Cista kompenzacija za nedosudjen cist penal..

Adnan
17:51

Nema kompenzacije u fudbalu,sudije su tu da sude pravedno,ne da izigravaju Boga.