• 17. novembar 2012.

• 20:42

Menadžer Mančester Sitija Roberto Manćini rekao je da ubedljiva pobeda nad Aston Vilom u okviru 12. kola PL predstavlja samo početak onoga što se od "Građana" može očekivati u nastavku sezone.

Mančester Siti vratio se na čelo premijerligaškog karavana u velikom stilu.

"Građani" su danas "samleli" Aston Vilu i slavili rezultatom 5:0 a poraz Junajteda u Noriču značio je prelazak šampiona na vodeću poziciju premijerligaške tabele.

Roberto Manćini konačno je mogao da isprati jednu utakmicu svog tima a da ne očekuje preokret u završnici meča kako se to često dešavalo od početka sezone.

Italijan je posle ubedljive pobede rekao da je to tek početak i da će Siti u nastavku sezone nastaviti da bude ubedljiv.

"Igrali smo dobro i stvarali mnogo šansi ali smo propuštali prilike da ih realizujemo. Možemo mnogo bolje i ovaj trijumf samo je najava povratka u sjajnu formu" rekao je Manćini.

Siti se nakon pobede na "Itihedu" nalazi na vodećoj poziciji Premijer lige sa 28 poena dok drugoplasirani Mančester Junajted ima 27.