Bergamo čeka rezultate.

atalanta.it
atalanta.it

Atalanta je sinoć završila sa utakmicama u Seriji A.

Gasperinijev tim je na svom stadionu poražen rezultatom 2:0 od strane Intera, rezultat je bio u drugom planu, posebno posle povrede Pjerluiđija Goline već u petom minutu meča.

Golman je ubedljiv broj jedan na stativama "orobićija", sinoć je napustio teren uz pomoć lekara, na golu ga je zamenio Sportielo koji je ove sezone odigrao svega šest utakmica u Seriji A.

Duel sa PSŽ-om je sve bliži, iz Francuske stižu vesti da će Mbape biti spreman da odigra i više od jednog poluvremena. Sa druge strane Gasperini već ne može da računa na Iličića, sada se preznojava oko stanja svog prvog golmana.

Preciznije rezultate znaćemo sutra, italijanski mediji su već i precrtali odličnog golmana za meč sezone tima iz Bergama.