Malagi ni igrač više ne pomaže, šok na Madrigalu, tračak nade za Saragosu

• 15. april 2012.

• 17:59

Malaga vodila posle prvog poluvremena, na odmor otišla sa igračem više, ali u nastavku dozvolila Sosijedadu da dođe do boda i tako je osujeti da preuzme treće mesto na tabeli od Valensije. Viljareal u poslednjim trenucima ispustio pobedu nad ''fenjerašem'' Santanderom.

Fudbaleri Malage nisu uspeli da iskoriste današnji ubedljiv poraz Valensije i preuzmu treće mesto na tabeli.

Malaga je večeras igrala na svom terenu protiv Sosijedada, a iako je čitavo drugo poluvreme imala igrača više, nije uspela da dođe do pobede. Na kraju, 1:1, što je ovu ekipu približilo na bod zaostatka u odnosu na Valensiju.

Viljareal je imao lepu priliku da obezbedi mirniju završnicu šampionata, kad je u pitanju opstanak u Primeri, ali je u duelu sa poslednjep'lasiranim Santanderom na svom terenu, u poslednjim trenucima primio gol i ostao bez pobede.

''Podmornica'' je povela golom Pereza u 46. minutu, a bod gostima doneo je Prieto u nadoknadi vremena.

Ovakav ishod najviše je obradovao igrače Saragose, koji su na svom terenu golom Dujmovića iz šestog minuta savladali  ekipu Granade, koja takođe nije obezbedila opstanak.

Ivan Obradović je igrao od 60. minuta u pobedničkoj ekipi.

Konačno, minimalnu pobedu ostvario je i Betis u duelu sa Osasunom, a jedini gol postigao je Kastro u 34. minutu. Gosti su dobar deo drugog poluvremena odigrali sa igračem manje, a Dejan Lekić nije ulazio u igru.