četvrtak 19.04.2018.
23:24

Dve utakmice španske Primere u terminu od 21:30, samo jedan gol.

Betis je na svom terenu dočekao Las Palmas, ekipu koja se bori za opstanak i koja je došla danas u Sevilju da se brani.

To im je i pošlo za rukom, ali samo do nadoknade vremena. Branili su se, nisu uputili niti jedan udarac u okvir gola Betisa, donekle čudno njihovo izdanje imajući u vidu da im gori pod nogama i da je pobeda bila imperativ.

Betis je imao veliki broj šansi, prosto je neverovatno kako niti jedna lopta nije završila u mreži. Sve do 4. minuta nadoknade.

Tada je Žunior uspeo da postigne gol za pobedu koja trasira put ka Ligi Evrope.

U utakmici koja je odlučivala direktno o ekipi koja ispada, Levante je savladao Malagu sa 1:0. Boateng je uspeo da postigne jedini gol u 3. minutu nadoknade, sada je definitivno da je Malaga ispala iz Primere, pošto na pet kola do kraja imaju 17 bodova manje upravo od Levantea.

Saša Lukić je igrao od 83. minuta danas.

Inače, Malaga je prvi tim koji je ispao ako gledamo Lige petice.