Maksi Lopez golom "proslavio" razvod!

• Autor: Boris Jovanović

• 09. novembar 2013.

• 19:53

Prošle nedelje ga je napustila supruga, Argentinac večeras prvim golom u sezoni doneo vrednu pobedu Kataniji.

Katanija je stigla do veoma važnog trijumfa, prvog od kada je De Kanio nasledio Rolanda Marana.

Pod Etnom je pao Udineze, sa Brkićem i Bastom. "Zebrete" su imale par šansi u prvom poluvremenu, ali je do vođstva stigao domaćin. Penal nad Legrotaljeom, Maksi Lopez postiže prvi gol u sezoni.

Inače, ovo je bio stoti meč za iskusnog napadača u Seriji A, postigao je 29 golova. Prošle nedelje je bio u centru pažnje, supruga Vanda Nara ga je ostavila, kaže da joj je dosadilo da sedi zatvorena kod kuće, izgleda da je Maksiju sada krenulo.

U nastavku je Katanija sačuvala pobedu, u ne baš zanimljivom meču, gosti su tražili penal, Mjuriel je zbog protesta dobio karton, tvrdio je da je Legrotaljea lopta pogodila u ruku.

Ostalo je 1:0, pobedom je Katanija stigla Sasuolo i Samp na koti 9, ali je i dalje u zoni ispadanja. Jedini gol sa ove utakmice pogledajte OVDE.

Večeras u drugom meču 12. kola igraju Inter i Livorno, ostali mečevi uključujući i derbi između Juventusa i Napolija su na programu u nedelju.