Majncu lako sa igračem više

• 29. januar 2012.

• 17:44

Odigrana je pretposlednja utakmica 19. kola Bundeslige. Majnc lako došao do pobede nad Frajburgom, u meču koji su gosti maltene svih 90 minuta igrali sa desetoricom.

Fudbaleri Majnca savladali su ekipu Frajburga na svom terenu rezultatom 3:1, ali im je posao bio veoma olakšan zbog činjenice da su gosti već posle četiri minuta igre ostali bez isključenog Dijanjea.

Majnc je, doduše, do vodećeg gola stigao u ta tri minuta koliko su snage bile izjednačene, a strelac je bio Čupo Moting. Već u 6. minutu bilo je 2:0 za Majnc golom Polanskog iz penala.

Praktično već tada je bilo sve rešeno, a u 17. minutu Čupo Moting još jednom trese mrežu gostiju.

U nastavku, Frajburg je u 68. minutu stigao do počasnog gola, a strelac je bio Krmaš.

Devetnaesto kolo biće kompletirano duelom između Štutgarta i Menhengladbaha koji je počeo u 17:30h.

szólj hozzá: Mainz v Freiburg 3:1 GOALS