Maestalni Luka se iskupio, Totenhem uz pomoć sudije do 3 boda!

utorak 02.01.2018.
22:39

Slavlje Totenhema i Palasa, Vest Hem do bodova u poslednjim sekundama.

Beta/Andrew Matthews/PA via AP

Sautempton i Kristal palas su odigrali zanimljiv meč, a slavili su gosti sa 1:2. Domaći su bili bolji u prvom poluvremenu, iskoristili jednu šansu koja je došla nakon akcije u kojoj je učestvovao i Dušan Tadić, na kraju je lopta sa leve strane došla do Šejna Longa koji prekida svoj golgeterski post i postiže gol za 1:0.

U nastavku loš Sautempton, kao da su se odlučili da odbrane prednost koju su stekli u prvom poluvremenu, nisu imali preveliku želju za napadanjem ka golu Kristal palasa.

Zbog toga je usledila kazna, nakon slobodnog udarca lopta je došla do Mekartura koji u 69. minutu pogađa za 1:1.

Nije to bilo sve od gostiju, Palas stiže do još jednog gola i pobede, a strelac je srpski reprezentativac Luka Milivojević koji golom u 81. minutu rešava pitanje pobednika.

Gol pogledajte OVDE, sjajan način da se iskupi za prethodni meč i promašen penal protiv Mančester sitija.

Dušan Tadić je igrao 80 minuta, Luka Milivojević svih 90 za svoj tim.

Totenhem je do pobede u kišnom Velsu stigao golom Fernanda Ljorentea, Eriksen je asistent, bio je slobodan udarac, a zanimljivo da je Ljorente bio u ofsajdu što sudija nije video na vreme.

Dakle, nepravedna pobeda Totenhema, Svonsi ima za čim da žali.

Gosti iz Londona su bili nešto bolji kada se pogleda statistika, ali nisu ni domaći bili bez šansi za gol. Dajer je pogodio prečkuu 70. minutu, a imao je i Narsing šansu.

Na kraju, 0:2, drugi gol je postigao Dele Ali nakon neverovatnog pasa Harija Kejna pred sam kraj meča.

Za kraj, Vest Hem i VBA su odigrali takođe zanimljiv meč, bilo je 2:1 u korist domaćih koji su napravili preokret i golom u poslednjim sekundama rešili pitanje pobednika.

Gosti su preko Meklina stigli do prednosti u 30. minutu, domaći su napadali i napadali da bi preko Kerola stigli do izjednačenja u 59. minutu meča.

Ipak, na samom kraju nakon fenomenalno izvedene kontre Endi Kerol svojim drugim golom postavlja konačan rezultat.

Sautempton - Kristal palas 1:2
Vest Hem - VBA 2:1
Svonsi - Totenhem 0:2