sreda 27.02.2019.
23:46

Čim je on ušao, Real ekspresno potonuo...

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Garet Bejl je veći deo večerašnjeg ''El Klasika'' ogdgledao sa klupe za rezerve, priliku da zaigra dobio je od 68. minuta, kada je zamenio Lukasa Vaskeza.

Ali, ne samo da se Real nije pokrenuo njegovim ulaskom, nego je potpuno dotučen. Minut kasnije, Barsa je povela sa 2:0, a u 72. minutu Suarez je iz penala pogodio za konačnih 3:0.

A u kakvom je raspoloženju Bejl večeras bio, možda najbolje ilustruje njegova akcija iz 83. minuta, kada je pobegao odbrani Barselone, a onda je  uputio očajan šut sa ivice kaznenog prostora.

''Madre mia'', uzviknuo je komentator, a kompletnu akciju i ovaj Bejlov katastrofalni pokušaj pogledajte OVDE.