Mađari i Bugari bez pobednika, Ukrajina bolja od Izraela...

• Autor: Filip Mitrović

• 29. februar 2012.

• 20:22

Danas u 18:00 časova na programu je bilo nekoliko prijateljskih utakmica reprezentacija.

U prijateljskim nadmetanjima na megdan su izašli Mađarska i Bugarska, Izrael i Ukrajina, Crna Gora i Island, Tunis i Peru.

Naši severni i istočni susedi, Mađari i Bugari odigrali su nerešeno 1:1.

Mađarska je povela golom Salaja u 42. minutu, a konačan rezultat postavio je Valeri Bojinov tri minuta pre isteka utakmice.

Ukrajina je, kao gost, slavladala Izrael rezultatom 3:2

Ukrajinci dolaze u vođstvo preko Guseva iz penala u 18. minutu, da bi prednost duplirao Konopljanka u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Izrael smanjuje na 1:2 golom Hemada sa bele tačke u 55. minutu, ali Jarmolenko vraća Ukrajini dva gola prednosti već u 61. minutu. Izrael je smanjio na 2:3  golom Sahara već u sledećem napadu, ali je taj rezultat ostao do kraja meča.

Tunis i Peru odigrali su bez pobednika 1:1 u Tunisu.

Oba gola postignuta su u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Peru je poveo golom Klaudija Pisara iz jedanaesterca,a Tunis je izjednačio iz akcije čim je krenuo sa centra preko Jahije.