nedelja 17.12.2017.
21:22

Svakim ovakvim potezom, cena mu skače.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Sergej Milinkovi-Savić ne staje, srpski reprezentativac je postigao novi pogodak.

Fudbaleri Lacija večeras gostuju ekipi Atalante, a Sergej je postigao gol za 2:1, a potom i za 2:2!

Atalanta je brzo došla do dva gola prednosti preko Kaldare u 19. i Iličića u 22. minutu, ali je onda na scenu stupio srpski reprezentativac.

Sergej je u 27. minutu sa ivice šesnaesterca pogodio prvi ugao, a lopta je od stative završila u mreži.  Samo osam minuta kasnije, Sergej je postigao drugi pogodak na meču sa gotovo istog mesta  u isti ugao i nastavio svoju sezonu iz snova.

Sergeju je sada došao do pet golova u Seriji A i sedam u ovoj sezoni u svim takmičenjima.