Lukaku vam predstavlja problem? Zovite Klopa, on zna da ga "uhapsi"

nedelja 02.04.2017.
13:11

Jirgen Klop zna kako se zaustavlja jedan od najboljih napadača na svetu u ovom trenutku.

EPA/PETER POWELL

Romelu Lukaku je jedan od najboljih napadača Premijer lige, po mišljenju mnogih i među 10 najboljih napadača na svetu u ovom trenutku.

Često predstavlja nerešivu enigmu za protivničke odbrane, ali juče je naišao na blokadu.

U meču protiv Liverpula je delovao izgubljeno, nije imao prostora, Jirgen Klop je naložio svojim defanzivcima kako da na pravi način obave posao.

Isplatilo se, Liverpul je dobio 3:1 u derbiju, a Lukaku nije uputio niti jedan udarac ka golu.

Zanimljivo, nije prvi put da protiv Liverpula ne uputi šut, ove sezone se to desilo samo jednom u 270 minuta. Pogledajte u nastavku i kako.

15 Komentara

Mangus
Sunday, 02.04.2017
14:10

Jeste bio nevidljiv juce, odbrana ga je fantastično cuvala. Ali mora se reci da nije imao ni ko da mu doda loptu u ekipi Evertona jer su osakaceni povredama. nPonavljam, to ne umanjuje Klopovu taktiku jrr ni prosli put lukaku nije nista uradio.

_mladen_
18:32

Upravo tako se to resava, prekinuti lopte koje idu ka njemu.

Juventino SS
13:59

Klop da se potrudi da zaustavi rasne golgetere ekipa donjeg dela tabele, pune ih 25 godina.

mak_juventino
13:45

Lovren ga je pojeo za rucak ! Klop je TATA

delije niksic
13:41

Odbrana Liverpula postaje bolja,ali i dalje ima mnogo mjesta za napredak,da se vise ne bi ponovio pocetak 2017.

Carina_11303
13:22

Ajde da hvalimo Klopa za svakakvu mogucu nebulozu, zaboravimo da dva meseca nisu mogli da pobede nikoga osim cetvrtoligasa u fa kupu. Bravo harizmo

Misosesic
13:50

Pa njegova ekipa je pobjedila normalno da ce da ga hvale.Zaustaviti prvog strelca lige nije bas lako i to jos bez upucenog suta u okvir gola.

John Cena
13:53

I treba da ga hvalis kad je Klop taktički pregazio sve jake ekipe. Tukli su i Ćelzi, Siti, Arsenal, Totenhem, Everton. Protiv Liverpula izgleda kao da se ti klubovi bore za opstanak. Zato zasluzuje pohvale. Njima su problem oni slabiji klubovi

Ole Gunar Solšer
13:21

Gde je i sta radi Lukaku na velikim utakmicama? Ove sezone je postigao dva gola Sitiju i to je to od jacih timova, prosle godine je postigao jedan gol Liverpulu od svih jacih ekipa.