U stilu svog saigrača Zlatana Ibrahimovića.

Beta/AP Photo/Geert Vanden Wijngaert

Ibra često ume za sebe da kaže da je Bog, ali i da je lav.

I Romelu Lukaku je po ugledu na njega izabrao koja će divlja mačka da bude.

"Ja sam kao leopard u šesnaestercu." izjavio je rubusni napadač Mančester Junajteda.

"Rođeni sam strelac. Ne znam mnogo napadača iz moje generacije koji su dali golova koliko i ja." kaže Lukaku.

On je nedavno na prijateljskoj utakmici između Belgije i Meksika u Briselu (3:3) dva puta bio strelac i sada je na koti od 30 golova u dresu reprezentacije. A tek su mu 24 godine.

16:19

Nisi ni u top5 u engleskoj to ce reci svako ko se razume u fudbal. Jedino te hvale oni koji gledaju samo statistiku mada ni tu nisi impresivan. Od pocetka sezone Kejn i Aguero po 8 golova, a Lukaku, Salah, Morata, Sterling, Zezus po 7. Lakazet, Sane i Vardi po 6 a svi ovi igraci sem Lukakua imaju izmedju 2 i 3 propustene utakmice, neki nisu ni starteri cesto a Lukaku je jedini igrao svaki minut i jedini nema saigraca koji je sposoban da daje veliki broj golova i opet je po proseku gola na broj minuta na dnu od svih ovih 10 igraca.

MaNcHesTeR_ed
22:37

Kane ima 1 gol vise, Kane sutira 5,9 suta po mecu, Lukaku 3,5nKog saigraca ima Kane ? Pricas gluposti samo zato sto nije presao kod vas, ja cenim Moratu, iako nije dosao kod nas,

Wednesday, 15.11.2017
01:23

Morata je ispod proseka...taman za klub kakav je celzi...da je imao pameti presao bi u aston vilu, ali ajd ona je tek nesto malo ispred celzija po titulama, nista strasno

Маркус19
23:37

Ja ти рекох да обиђеш Јунајтедове вести, ако немаш шта паметно да напишеш...

FanUnited
14:30

ti si jedan od najboljih napadaca ... a bices i najbolji jednog dana .. produzi ti samo da dajes golove