Lukaku posle 1.530 minuta konačno dobio ono što zaslužuje!

18:03

Konačno!

EPA/DIMITRIS LEGAKIS

Žoze Murinjo je konačno u poziciji da može da odmori Romelua Lukakua.

Sa ostrva je danas stigla važna vest, a to je da će Romelu Lukaku konačno dobiti zasluženi odmor posle paklene serije utakmica od avgusta meseca.

Povratak Zlatana Ibrahimovića konačno daje prostora Žozeu Murinju da odmori svog prvog napadača, jer Lukaku je do sada odigrao svih 12 mečeva po 90 minuta u Premijer ligi, a u Ligi šampiona je takođe igrao maksimalnih 450 minuta u prvih pet kola.

Kada se sve sabere, osim u Liga kupu, dakle samo u jednom meču ove sezone Lukaku nije igrao, na ostalih 17 je odigrao maksimalnih 1.530 minuta!

Junajted u subotu od 16.00 dočekuje Brajton, a nakon toga, već u utorak gostuje Votfordu u vanrednom kolu, tako da je ovo prava prilika da Belgijanac dobije zasluženi odmor.

Pored Ibrahimovića, očekuje se da mesto startera zauzme i Markos Roho koji je van stroja bio od avgusta meseca.