nedelja 11.08.2019.
15:29

Belgijanac je ostavio odličan prvi utisak.

EPA-EFE/JULIEN DE ROSA

Sinoć su "neroazuri" imali jaku proveru protiv španske Valensije, Konteovi izabranici su slavili posle penala pošto je u regularnom delu bilo nerešeno 1:1. Romelu Lukaku nije upisao minute u ovom meču, ali jeste jutros protiv tima iz Bergama.

Inter je imao još jednu proveru, jutro posle Valensije, protiv Virtus Bergamo.

Konteov tim su sačinjavali igrači koji nisu nastupali protiv "slepih miševa", ili su pak imali manju minutažu protiv Španaca. Inter je očekivano slavio rezultatom 8:0, najveće pojačanje iz Junajteda se upisao četiri puta u listu strelaca.

Pored Belgijanca u strelce su se upisali Vesino i Esposito sa po dva gola svako.