Luka Adžić, najbolji kada mu je najteže...

utorak 19.02.2019.
09:36

Znate već da ga je porodična tragedija zadesila proteklog vikenda, ali smogao je snage da odigra utakmicu i - postigne gol...

rsca.be
rsca.be

Smrt poznatog pevača Šabana Šaulića i dalje je glavna tema medija u Srbiji, a njegov unuk, fudbaler Anderlehta Luka Adžić smogao je snage da dan posle saobraćajne nesreće u kojoj je Šaulić nastradao odigra utakmicu za rezervni tim kluba iz Brisela.

Anderleht je taj meč dobio kao gost u duelu sa Antverpenom, završeno je 3:2 za goste, a Luka Adžić je postigao prvi gol na utakmici, u 22. minutu, za vođstvo njegovog tima od 1:0.

U drugom poluvremenu, Amuzu i Majanga su prednost Anderlehta dodatno uvećali, a do kraja je domaćin uspeo da ublaži poraz sa dva pogotka.

Nadamo se da će ovaj gol biti Adžiću i karta za ulazak u prvi tim Anderlehta u narednom periodu...