Ludo u Londonu, radila geometrija, ali drugi gol ni VAR nije mogao da pokvari!

sreda 01.07.2020.
22:07

VAR ponovo na delu.

EPA-EFE/PETER POWELL

Vest Hem je dočekao Čelsi u velikom derbiju, a domaći su poveli posle 35 minuta igre, međutim, VAR je učinio svoje.

Bila je ovo prilično teška situacija za procenu, pomoćni sudija sigurno nije mogao u ovoj gužvi u petercu da donese najbolju odluku pa je usledila duga procena iz sobe.

Kao što možete da vidite u prilogu OVDE, gomila linija kroz gužvu i noge igrača, na kraju odluka - mali ofsajd Součeka i gol nije regularan.

Zanimljivo, samo nekoliko minuta kasnije, Čelsi je poveo, Vilijan je pogodio iz opravdanog penala.

I onda, u nadoknadi vremena, Vest Hem postiže gol i to opet Souček, ovaj put nadmoćno posle skoka, da sve bude čisto i da VAR ne može da pokvari.