Ludnica u Malatiji, osam golova, Robinjo dvostruki strelac, "bomba" bivšeg kapitena Zvezde

nedelja 07.10.2018.
14:36

Fudbalski praznik u osmom kolu turske Super lige.

Screenshot/YouTube

Malatijaspor je na svom terenu dočekao Sivaspor, a meč je završen rezultatom 4:4 (1:3).

Poveli su domaći preko Mina Meze u 11. minutu, ali je samo šest minuta kasnije Demir poravnao rezultat.

A onda, u periodu od 21. do 24. minuta, nakon asistencija bivšeg igrača Barselone Daglasa Pereire, nekadašnji as madridskog Reala, Mančester sitija i Milana, Robinjo, postiže dva pogotka.

Najpre je u padu zakucao loptu u mrežu rivala, da bi tri minuta kasnije nakon sjajnog pasa Daglasa izbio sam pred golmana protivničke ekipe, kojeg je lako matirao. Pogotke iz prvog dela igre pogledajte OVDE.

Sa 1:3 u korist Sivasa se otišlo na odmor, da bi nakon samo osam minuta igre u nastavku dvostruki asistent Daglas Pereira zaradio drugi žuti karton.

Već u 67. minutu domaći korist brojčanu prednost, fantastičan gol postiže bivši kapiten Crvene Zvezde Mičel Donald.

A onda, u 74. minutu Demir maši penal, da bi samo minut kasnije Arslan vratio prednost od dva gola gostima.

Ipak, Matalija dolazi do novog gola u 77. minutu preko Bukuja, da bi konačan rezultat tri minuta kasnije postavio Tozlu.

Meč je produžen za čak 10 minuta, ali promene rezultata nije bilo, ekipe su podelile plen.