Ludilo na "Etihadu", Kunu trebalo manje od minuta, odgovorio mu kapiten "Tobdžija"!

nedelja 03.02.2019.
17:47

Derbi opravdao očekivanja za samo 10ak minuta.

EPA-EFE/PETER POWELL

U okviru 25. kola Premijer lige, Mančester siti je dočekao Arsenal.

Nakon samo 46 sekundi, "Građani" su poveli.

Neshvatljivo je Ivobi driblao sam sebe na ivici sopstvenog kaznenog prostora, Laport mu je uzeo loptu i sjajno pronašao Aguera, koji je bio nemilosrdan i glavom je zakucao loptu u mrežu gostiju iz prestonice.

Delovalo je u tom trenutku da se "Tobdžijama" sprema katastrofa, ali su se u igru vratili već u 11. minutu.

Monreal je nakon kornera glavom spustio loptu pred gol Sitija, tamo je na pravom mestu bio Kosielni, koji matira Edersona za 1:1.

Prštaće u nastavku u to nema sumnje, videćemo da li Arsenal može da ugrozi šampionske ambicije čete Pepa Gvardiole.