"Ludi" remi Marseja i Monaka

• Autor: Boban Filipović

• 29. novembar 2015.

• 23:09

Šest golova viđeno je na 'Velodromu' na spuštanju zavese na 15. kolo francuske lige 1 u predstavi koja je zaršena bez pobednika.

Marsej i Monako su odigrali spektakularnu utakmicu koja je završena rezultatom 3:3.

Alesandrini je doveo domaćina u vođstvo u 12. minutu igre, ali su do odlaska na odmor 'Kneževi' napravili preokret.

Prvo je Ture poravnao na 1:1 u 18. minutu meča, a isti igrač je postigao drugi gol šest minuta pre kraja prvog poluvremena.

Nakon pet-šest minuta igre i nastavku Batšuai donosi novo ijednačenje, a do kraja meča viđen je još po jedan gol na obe strane.

Fabio Koentrao je u 72. minutu doneo novo vođstvo Monaku, a konačan rezultat postavlja N'Kudu deset minuta kasnije.

Danas u odigrana još dva meča u kojima su Sent Etjen i Kaen upisali ubedljive pobede, više o tome čitajte OVDE.

Zaista neoubičajeno mnogo golova u Ligi 1 na današnjim mečevima, čak 14 na tri utakmice.