LŠ (U19) - Moćni Čelsi i Šalke, Bajern posrće, Barsi bod u 98. minutu!

• 30. septembar 2014.

• 18:13

U iščekivanju večerašnjih mečeva drugog kola Lige šampiona, prilika je da ''bacimo pogled'' i na današnji učinak podmlatka tih evropskih ekipa, takođe u elitnom evropskom takmičenju.

Kao što je poznato, parovi i grupe su isti kao i u seniorskoj konkurenciji, pa su mečevi omladinskih ekipa u U19 Ligi šampiona svojevrsna uvertira za ono što nas večeras očekuje.

Danas su najubedljivije bile ekipe iz Grupe G, Čelsi i Šalke, koji su svoje rivale ispratili sa po pet lopti u mreži.

Bajernovi ''klinci'' su ponovo ostali bez ijednog boda, i to u duelu sa moskovskim CSKA i nalaze se na poslednjem mestu Grupe E, gde je danas Mančester Siti upisao i drugi trijumf, savladavši Romu sa 2-1.

U preostale dve grupe bilo je znatno neizvesnije, pogotovo u duelu PSŽ-a i Barselone, koji je završen rezultatom 2-2. Parižani su, golovima Meitea i Augustina vodili sa 2-0, bili na pragu pobede, ali je Barsa u nastavku uspela da izjednači, i to u osmom minutu nadoknade vremena, kada je El Orijači iskoristio jedanaesterac i postavio konačnih 2-2.